Jesteśmy częścią Oney Banque Accord, banku Holdingu Auchan.

Tworzymy proste i nowoczesne produkty finansowe skierowane do klientów Auchan, Leroy Merlin, Bricoman i Norauto. Są to kredyty, pożyczki, karty kredytowe oraz ubezpieczenia.

Naszymi partnerami są: bank Credit Agricole, AIG, Uniqa, Ergo Hestia i Allianz – to oni dostarczają nam produkty, z których budujemy rozwiązania Oney.

Nasze wartości

Każdy z nas ma swój zestaw wartości, którymi kieruje się w życiu. W Oney na co dzień przyświecają nam trzy główne wartości:

01

Zaufanie

Bez niego w branży finansowej nie ma szans na sukces. Jesteśmy doradcami dla naszych Klien-tów, którzy powierzają nam swoje pieniądze. To duża odpowiedzialność i wzajemne zaufanie jest tu absolutnie niezbędne. Podobnego zaufania doświadczysz zarówno w relacjach ze swoim przełożonym, jak i w codziennej współpracy z koleżankami i kolegami z zespołu.

Zaufanie to dla nas wiara w przyzwoitość i słuszne postępowanie drugiej osoby. Dzięki niemu masz pewność, że Twoi podwładni samodzielnie znajdują najlepsze rozwiązania i wykorzystują swój potencjał.

02

Dzielenie się

Wymiana wiedzy i doświadczeń są podstawą współpracy oraz gwarantem naszego wspólnego rozwoju. Wiemy, że najwięcej można nauczyć się podejmując codzienne wyzwania w otoczeniu doświadczonych i inspirujących współpracowników. Dlatego oddajemy w Twoje ręce zmotywowanych i żądnych sukcesu pracowników, z którymi możesz realizować postawione cele. Dzielenie się to także świętowanie sukcesów i poczucie wspólnoty, która jest dla nas szczególnie ważna.

Daj cząstkę siebie i bądź dumny z rozwoju Twoich ludzi.

03

Rozwój

Cel jest ważny i nakręca do działania. Dlatego mamy jasne ścieżki kariery, dające możliwości awansu i rozwoju oraz system szkoleń. To, jak z tego skorzystasz zależy tylko od Ciebie i Twoich potrzeb – ale pamiętaj – w Oney chcieć, oznacza móc!

To niekończący się proces, który zaczyna się od ciekawości

Trwa ładowanie