Sprzedaż

Świetnie się składa, właśnie teraz poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca Usług Finansowych

W sprzedaży reguły są proste, a cel zawsze jasno zdefiniowany. Tu zdecydowanie możesz czuć się sobą i czerpać satysfakcję ze swoich wyników.

Oferta nie jest dla Ciebie? Wyślij CV na przyszłe projekty ›

Szczegóły oferty

Szkolenia wstępne

Od pierwszego dnia pracy wejdziesz w program wdrożeniowy dla nowych pracowników. Poznasz wszystkich, których warto znać i którzy będą Ci pomagać. Nauczymy Cię, jak realizować postawione zadania, a z czasem znajdziesz własny styl, który będziesz doskonalić. Program wdrożeniowy trwa około miesiąca, zdążysz wszystko na spokojnie ogarnąć.

Atmosfera

Wejdziesz do kilkuosobowego zespołu, w którym wspólnie będziecie realizować wyznaczone cele. Klimat w pracy jest super, trudno go opisać – musisz sam sprawdzić.

Zadania

Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych, takich jak kredyty, pożyczki i karty kredytowe Klientom sklepów Leroy Merlin i Auchan, którzy gdy kupują coś większego, zwykle potrzebują wsparcia.

Czego potrzebujesz na start?

Jeśli masz minimum średnie wykształcenie i chęć do rozwoju w branży finansowej – to masz wszystko, czego nam potrzeba.  Weź ze sobą dobre nastawienie i pokaż nam zaangażowanie.

Warunki
contract_of_employment

Umowa o pracę

payment

Wypłata zawsze na czas

medical_care

Prywatna opieka medyczna

barbells

Dofinansowanie do sportu

lesiure

Dofinansowanie do wypoczynku

holiday_expences

Dodatki świąteczne

company_bonus

Premia od zysku firmy

bonus

Premie za wyniki

Twój dzień pracy

1

Jeśli zaczynasz na pierwszej zmianie – wstajesz tak, żeby zdążyć na siódmą rano – wiesz co to oznacza? O 15:00 jesteś wolny jak ptak i całe fajne popołudnie masz dla siebie.

Lubisz czasami dłużej pospać? Też jest opcja. Druga zmiana zaczyna się o 14:00, wiec spokojnie możesz ustawić budzik na 12:30:).

Z ubiorem do pracy tez nie będziesz miał problemu, zapewniamy kilka elementów stylizacji, które zrobią z Ciebie naszego człowieka.

2

Zwykle zaczynasz dzień pracy od przejrzenia ostatnich zleceń, które udało się pozyskać od klientów. Jeśli wszystko gra, wysyłasz do realizacji (lubimy sprawdzić wszystko dwa razy – po co się potem martwić – proste). Następnie przygotowujesz punkt do przyjęcia klientów.

3

O 7:30 sklep, w którym pracujesz otwiera się dla klientów.

4

Podczas reszty dnia pracy skupiasz się na dwóch rzeczach: obsłudze aktywnych klientów Oney oraz pozyskiwaniu nowych. Dzwonisz, piszesz, rozwiewasz wątpliwości i dbasz o to, żeby klient był dobrze poinformowany.

Nowi klienci sami odwiedzają punkt Oney. Jeśli jest ich niewielu, bierzesz sprawy w swoje ręce. Przez mikrofon ogłaszasz dobrą promocję i wychodzisz do klientów ze swoją propozycją. Zwykle klienci są zainteresowani wsparciem finansowym przy większych zakupach, wiec masz swoje pole do działania.

5

Kończąc zmianę zamykasz swoje sprawy i przekazujesz tematy koleżance. Jeśli kończysz druga zmianę – podsumowujesz dzień i zamykasz punkt.

Każdy dzień to zupełnie nowa historia, ale teraz już wiesz jak to u nas mniej więcej wygląda. Jak się spotkamy, postaramy się opowiedzieć jeszcze więcej.

Sprawdź oferty w innych działach ›
Trwa ładowanie