Centrala

Nasza Centrala liczy ok. 80 osób - wszyscy się znamy.

Sporą część pracy wykonujemy w zespołach projektowych łączących ludzi z różnych części organizacji i poziomów. Kładziemy duży nacisk na dzielenie się wiedzą oraz relacje oparte na zaufaniu. Jeśli lubisz taki styl – to chcemy z Tobą pracować.

Miejsce pracy: WARSZAWA

Oferta nie jest dla Ciebie? Wyślij CV na przyszłe projekty ›

Szczegóły oferty

Warunki
contract_of_employment

Umowa o pracę

medical_care

Prywatna opieka medyczna

barbells

Dofinansowanie do sportu

lesiure

Dofinansowanie do wypoczynku

holiday_expences

Dodatki świąteczne

company_bonus

Premia od zysku firmy

city_center

Biuro w centrum miasta

coffee

Pyszna kawa 24/7

annual_bonus

Premia roczna

Działy w których możesz się rozwijać:

Sprzedaż

Największy dział w firmie, to cała struktura regionalnej sprzedaży, na którą składa się blisko sto punktów kredytowych. Z poziomu Centrali jest wspierany przez: dział analiz, dział projektów handlowych oraz trenerów i mentorów sprzedaży, dbających o kompetencje miękkie zespołu sprzedawców.

Marketing i Relacje z Klientem

To drugi pod kątem wielkości dział w Oney Polska S.A. Tutaj tworzymy strategię produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych i wdrażamy ją na rynek. Skupiamy się także na kreowaniu pozytywnego wizerunku marki, promowaniu oferty produktowej oraz wsparciu sprzedaży. Wkładamy tyle samo wysiłku w pozyskanie nowych Klientów, jak budowaniu relacji z dotychczasowymi Klientami. Dlatego też, dbamy o wysoką jakość procesów posprzedażowych.

Finanse

To dział odpowiedzialny za całość operacji finansowych w firmie, począwszy od operacyjnej kontroli transakcji finansowych, przez księgowość Spółki, po controlling i dostarczanie informacji zarządczej. Zatem jeśli interesuje Cię, jak działa instytucja finansowa od środka, to w tym obszarze będziesz mieć przestrzeń do działania.

Kontrola Wewnętrzna i Procedury

To dział odpowiedzialny za stałe usprawnianie obiegu informacji w firmie. Praca w tym dziale to upraszczanie procedur, kontrola procesów i tworzenie wewnętrznej dokumentacji.

Wsparcie Biznesu

To nasz dział IT i SI dbający o bezpieczeństwo danych zarówno naszych, jak i naszych Klientów. To też nasze wsparcie techniczne i bieżąca kontrola poprawnego działania systemów, na których pracujemy na co dzień. W tym miejscu struktury organizacji działa także obsługa prawna, jak i zespół odpowiedzialny za projekty.

Rozwój Biznesu

W tym dziale pracujemy nad nowymi kierunkami rozwoju. Szukamy obszarów i formatów, w których moglibyśmy rozwijać działalność biznesową w przyszłości.

Zasoby Ludzkie

To dział odpowiedzialny za rekrutację, budowanie wizerunku pracodawcy, szkolenia i rozwój pracowników, a także całość administracji związanej z procesem zatrudnienia. W tym zespole dodatkowo dbamy o prowadzenie biura i funkcjonowanie siedziby głównej Spółki w Polsce.

Oferty pracy

Trwa ładowanie